Sexi inžinierka si dala implantovať pod kožu čip pre bezkľúčový vstup do Modelu 3

22

Nápadná a nápaditá softvérová inžinierka Amie DD si dala do ruky implantovať RFID čip z karty, ktorou sa otvára a spúšťa jej Tesla Model 3. Čo všetko musela urobiť?

Spomínaný nápad vznikol, keď si Amie objednávala svoju Teslu Model 3 a zistila, že na vstup do vozidla a jeho spustenie bude slúžiť karta RFID čipom. Inšpiráciou jej pritom bol iný čip, ktorý už mala vo svojom tele implantovaný.

Ten jej pritom slúži k prihláseniu na jej osobný web a otváranie zámku dverí. Pôvodne mala v pláne skopírovať dáta z karty pre prístup do jej nového elektromobilu na pôvodný implantát, avšak bezpečnostné opatrenia jej to nedovolili. A za to spoločnosť Tesla pochválila.

Priebeh implantácie

Amie DD si teda musela nechať implantovať do tela ďalší čip, konkrétne do ruky. A to priamo ten, čo sa nachádza v karte od Tesly. Na jeho získanie rozpustila platovú časť karty v acetóne. Následne ho nechala zapuzdriť do biopolyméru, aby zaistila bezpečnosť pre svoje telo.

A to za pomoci odborníka Amala Graafstra z DangerousThings. Táto spoločnosť sa pritom špecializuje na „biohacking“ a čipové implantáty. Potom využila služby štúdia, ktoré má skúsenosti s modifikáciami tela – Shaman Modifications. Svoj zámer pritom konzultovala s lekármi, ktorí s tým ale podľa nej neboli úplne stotožnení.

Kto je Amie DD?

Ako sme už spomínali, Amie DD je softvérová inžinierka, pričom sa zaoberá 3D tlačou, elektronikou, kostymérstvom a dizajnom. Vytvára videotutoriály súvisiace s uvedenými témami a prevádzkuje e-shop, v ktorom predáva svoje výrobky.

ZAJAZDI SI NA TESLE MODEL 3!

Začínala ako programátorka hier a simulácií v Marvel Studios. Neskôr prešla do oblasti výskumu a vývoja, pričom pracovala na herných konzolách Xbox a Playstation. Nepochybujeme preto, že by si páčila Elonovi Muskovi. A to najmä v kontexte zamerania jeho spoločnosti Neuralink.

Zdroj: Teslarati, titulná fotografia: Amie DD/Youtube

SÚVISIACE ČLÁNKY:
Pravdepodobnosť, že vám ukradnú Teslu, je o 90 % nižšia ako v priemere
Tesla Model 3: Vyladenie podvozka za pomoci NASA a špeciálne pneumatiky
Top Gear: Teslu Model 3 chcete, pretože je lepšia vo všetkých smeroch

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

22 komentárov

 1. Ale odhliadnuc od týchto aspektov – jednu výhodu to nesporne má. Človek si nikdy nezabudne doma „kľúče od auta“.
  Aj keď, ja osobne sa radšej prejdem 2 krát. Však predsa pohyb je zdravý, či nie?
  To ako v tom vtipe o babke a dedkovi…
  Ale – nechcem si robiť srandu zo starých ľudí. Veď raz budeme všetci starí, pokiaľ dožijeme…

 2. Patrik Gabriel Gorloj on

  Moderné autá zo sebou prinášajú aj „moderné“ spôsoby ako si otvoriť svoje auto. Hlavne aby bola dosiahnutá najvyššia ochrana proti odcudzeniu, aj za cenu že si necháte trebárs implantovať čip ktorý je zosynchronizovaný zo samotným automobilom. Aké bezpečné a úžasné, že? Aspoň nám nikto neukradne náš majetok na ktorý tvrdo otročíme. Dosiahnutie najvyššej ochrany aj za cenu prijatia znaku šelmy ktorý spôsobuje ovládanie mysle a človek sa tak stáva ovládaná bábka. Každá minca má dve strany. Príprava na čipovanie je v plnom prúde a elity k tomu používajú aj taktiku strachu o svoj majetok a vecičky.

  Z duchovního hlediska je velký, přímo propastný rozdíl mezi dobrovolným přijetím čipu kvůli usnadnění života a nevědomým, tedy nedobrovolným vpravením čipu do těla. Ten, kdo vědomě takový čip, či jiné technické „vylepšení“ přijme, ponese všechny důsledky takové volby. V žádném případě se nezúčastní vytržení, neboli nanebevzetí, bude do konce svého života v hrubohmotném těle otrokem negativních entit a po odchodu z těla se dostane do intermediálního světa zóny vymístění, tedy do pekel. Tam bude trpět až do Mého Druhého příchodu, kdy dám ještě jednou šanci každé duši, aby si vybrala, zda přijme život v pozitivním stavu, nebo ho odmítne a bude jí odebrán, protože nebude místo, kde by mohla pokračovat v negativním způsobu života beze Mne. Ti, kdo jsou už nyní čipováni bez jejich vědomí a splní podmínky převibrování, budou přijati na lodě vesmírných lidí, kde po očištění a duchovní přípravě dostanou tak jako všichni ostatní duplikáty těl, zbavené všeho, co zfabrikovali Pseudotvůrci. Vy, pomocníci pozitivního stavu se nemusíte obávat ani nevědomého čipování, protože jste před ním ochráněni.

  Lidstvo bude povinně očipováno, aby bylo ovladatelnější, dokonale sledováno a regulováno. Kdo se vzepře čipování, bude pronásledován, uvězněn v koncentračních táborech (viz FEMA v USA) a fyzicky zlikvidován. Z očipovaných lidí se stanou loutky bez vlastní vůle a možnosti svobodné volby, budou levnou pracovní silou, otroky a konzumenty, kdykoli odstranitelnými ze systému.

 3. Hneď dala aj typ na krádež auta lebo ak jej budú chcieť ukradnúť auto a zvtne sa to, tak stačí slečne odťať pravú ruku s čipom do sáčku a nevláčiť ju k autu…
  To už si môže rovno nainštalovať telefón do ruky a realita zo sci-fi je tu komplet načipovana do človeka.

 4. Autor by si mohol po sebe prečítať článok. Ani nie jedna A4 textu a hned dve chyby.
  Čo sa čipu týka, je to jej voľba. Keď chce nech si dá aj ďalších XY, keď je s tým OK ona tak čo?

 5. Táto sexi inžinierka je nebotyčná pííča. Takýchto ľudí do neba prijímať nebudeme. Jej rozhodnutie dať si implantovať čip je cesta do pekla. Za záchranu ľudstva Váš HENOCH

 6. Kedze autor clanku ma asi 14 rokov a prebudzaju sa v nom hormony tak chapem, ze mu tato „inzinierka“ pride sexy. Ved by sa mu postavil aj pri pohlade na slepaciu polievku. Za mna rusim odber, clanky tu su ako trapne slohove prace a to uz dalej citat fakt nemusim.

Pridajte komentár