O najnavštevovanejšom portáli o elektromobilite v SR

nikola tesla magazinInšpiráciou pre vznik a názov nášho/vášho internetového magazínu TeslaMagazín.sk bol, rovnako ako pre vtedajšiu automobilku Tesla Motors, slávny vynálezca a vizionár Nikola Tesla. Ten dal svetu, okrem mnohých iných vynálezov, elektromotor na striedavý prúd, ktorý je dnes základnou pohonnou jednotkou všetkých elektromobilov a stavebným kameňom pre rozmach svetovej elektromobility a eko-technológií.

Popularita elektromobilov je už dlhší čas na vzostupe, ale skutočný boom spôsobila svojimi modelmi až automobilka Tesla Motors. Tá dovtedy škaredé a pomalé „káčatká“ s nie príliš uspokojivým dojazdom premenila na prémiové, technologickými inováciami nabité automobily so športovými jazdnými vlastnosťami, ktoré sú plnohodnotne využiteľné pre každodennú prevádzku.

Našťastie na trendy a potreby automobilového priemyslu a našej civilizácie už reagujú aj tradičné automobilky, ktoré nalievajú do vývoja a výroby elektrifikovaných vozidiel miliardy. Tie takmer každý deň predstavia nový plánovaný model, koncept či prototyp. Najviac nás však teší, že do ich portfólia pribúdajú produkčné elektrické a hybridné modely.

Preto vám môžeme každodenne prinášať zaujímavé novinky, praktické články, tipy, rady či testy elektrifikovaných vozidiel, ako aj informácie o elektromobilite na Slovensku, pričom nezabúdame ani na ďalšie produkty, služby a technológie, ktoré súvisia s e-mobilitou a trvalo udržateľnou energetikouA keďže bol Nikola Tesla známy aj svojim inovátorským myslením, nezabúdame ani na najzaujímavejšie informácie z prostredia technologických inovácií, ktoré dopĺňajú alebo nadväzujú na ústrednú tematiku nášho portálu.

Vízia a misia Tesla magazínu

Našou víziou a veríme, že aj úspešnou misiou, je budovanie povedomia o trvalo udržateľnej doprave a obnoviteľných zdrojoch energie, prostredníctvom propagácie elektromobility a eko-technologických inovácií.

Prajeme Vám príjemné a ničím nerušené čítanie!;-)

S pozdravom
šéfredaktor Juraj Bakša a redakcia Tesla magazínu

SÚVISIACI ČLÁNOK:
Aj návštevnosť Teslamagazin.sk dokazuje rast záujmu o elektromobilitu

Prevádzkovateľ / kontaktná osoba

Mgr. Juraj Bakša – Smart Media
Borová 26, 010 07 Žilina
IČO: 50889150
Mail: kontakt(zav.)teslamagazin.sk