O nás

nikola tesla magazinInšpiráciou pre vznik a názov nášho/vášho internetového magazínu TeslaMagazín.sk, bol rovnako ako pre automobilku Tesla Motors, slávny vynálezca a vizionár Nikola Tesla. Ten dal svetu svetu, okrem mnohých iných vynálezov, elektromotor na striedavý prúd, ktorý je dnes základnou pohonnou jednotkou všetkých elektromobilov a stavebným kameňom pre rozmach svetovej elektromobility a eko-technológií.

Popularita elektromobilov je už dlhší čas na vzostupe, ale skutočný boom spôsobila svojimi modelmi až automobilka Tesla Motors. Tá dovtedy škaredé a pomalé káčatká s mizerným dojazdom premenila na prémiové, technologickými inováciami nabité automobily so športovými jazdnými vlastnosťami, ktoré sú plnohodnotne využiteľné pre každodennú prevádzku.

Preto sme sa rozhodli primárne venovať práve modelom tejto značky, pričom okrem aktuálnych správ zo sveta Tesla Motors, Vám ponúkneme aj praktické články, tipy a rady ohľadom jednotlivých modelov značky. Určite Vám však vďaka nášmu magazínu neujdu ani tie najzaujímavejšie správy a novinky z celosvetového prostredia elektromobility.

A keďže bol Nikola Tesla známy aj svojim inovátorským myslením, prinášame vám taktiež tie najzaujímavejšie informácie z prostredia technologických inovácií.

 

Vízia a misia Tesla magazínu

Našou víziou a veríme, že aj úspešnou misiou je vybudovanie povedomia o potrebe trvalo udržateľnej dopravy a obnoviteľných zdrojoch energie, prostredníctvom propagácie elektromobility a eko-technologických inovácií.

Prajeme Vám príjemné a ničím nerušené čítanie!;-)

S pozdravom
šéfredaktor Juraj Bakša a redakcia Tesla magazínu

O NÁS / REKLAMA / SPOLUPRÁCA / KONTAKT / PODMIENKY POUŽÍVANIA    Copyright © 2016 - 2017 TeslaMagazín.sk     Sledujte nás aj cez sociálne siete  

 Staňte sa fanúšikom Tesla Motors, elektromobility a inovácií

Upozornite ma raz týždenne na najzaujímavejšie články

 

Odoslané!