Nakonfigurujte si Model 3 už teraz!

0

Zaujíma ťa, ako bude vyzerať pripravovaný elektromobil Tesla Model 3 v tvojej obľúbenej farbe? Páčil by sa tvojej polovičke v červenej? Budeš sa lepšie cítiť v presvetlenom interiéri s bielymi koženými sedačkami a bielym obložením prístrojovej dosky? Alebo uprednostníš radšej konzervatívnejší interiér v odtieňoch čiernej s nádychom elegancie? Aj tieto otázky ti pomôže zodpovedať konfigurátor Model3Config.

Model3Config je neoficiálnym konfigurátorom pre Model 3, to znamená že s ním nemá spoločnosť Tesla Motors nič spoločné. Jedná sa o produkt fanúšikov a nedočkavých čakateľov na najnovší prírastok do rodiny elektromobilov značky Tesla. Na stránke model3config.com si môžete pozrieť, ako by vyzerať Model 3 v siedmych štandardných továrenských odtieňoch laku, v ktorých Tesla ponúka svoje modely Model S a Model X, plus v dvoch nových.

Taktiež je možné „navoliť“ kožené čalúnenie sedačiek, a to v čiernej, bielej a pieskovej farbe. Na výber je aj zo štyroch variantov obloženia palubnej dosky a stredovej konzoly, napríklad obloženie drevom či karbónový vzor. Konfigurátor zodpovie aj otázku či tmavé alebo svetlé čalúnenie stropu a bočných výplní a či viac pristanú Modelu 3 klasické strieborné disky „turbine“ alebo ich „grey“ verzia.

Základom konfigurácie exteriéru je fotografia, ktorú náhodne vyhotovil programátor Joseph Neuman pri jazde na motorke po Marin Headlands. Tá zachytáva Model 3 na pozadí krásneho výhľadu na Sanfranciský záliv. Konfigurátor Model3Config je k dispozícií aj ako iOS aplikácia dostupná za 3 doláre v Apple App Store.

Pripomíname, že na fotografiách z Model3Config je znázornený prototyp Tesla Model 3, pričom voliteľné položky, farby a materiály sú inšpirované oficiálnym konfigurátorom Tesla Motors, takže sa môžu od reálneho sériového vozu výraznejšie líšiť.

Tak čo, už más jasno ako bude vyzerať tvoj vysnený Model 3? Podeľ sa o svoju ideálnu konfiguráciu v diskusii pod článkom.

AK SA AJ VÁM TENTO ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO PROSÍM ZDIEĽANÍM NA SOCIÁLNEJ SIETI. ĎAKUJEME!

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

Pridajte komentár