Tesla rozposiela darčeky prvým držiteľom rezervácií na Model 3

0

Dva dni po odhalení elektromobilu Tesla Model 3, sľúbil Elon Musk špeciálny darček tým, ktorí stáli v radoch pred Tesla stores a rezervovali si Model 3 ešte predtým, ako bol predstavený. Vyjadril sa, že: „Tí, ktorí nevideli a uverili, si zaslúžia prejav vďaky…“

Neskôr bolo upresnené, že darček obdržia aj prví záujemcovia, ktorí uskutočnili rezerváciu online. Dokopy by sa malo jednať o 130 000 až 180 000 záujemcov. Prvé darčeky už majú svojich majiteľov. Ako prejav vďaky začala automobilka Tesla Motors rozposielať prvotné skice interiéru a exteriéru Modelu 3. Ich autorom je šéf dizajnér Tesly, Franz von Holzhausen. Súčasťou „balíčka“ je aj ďakovná karta so stručným textom: „Thank you for ordering a Model 3 – Elon“ (Ďakujeme za objednanie Modelu 3 – Elon).

tesla model darcek - prejav vdaky

Zdroj: pcam5395/ebay

Podľa ďalších Muskových vyjadrení, by však mali záujemcovia, ktorí stáli dlhé rady pred obchodmi získať aj ďalšie extra darčeky. Zdá sa však, že tie zatiaľ Tesla Motors nezačala rozposielať. Špekuluje sa, že by sa malo jednať o malý model Tesla Model 3, plus ďalšie nekonkretizované veci. Extra darčeky by sa mali týkať až 75 000 záujemcov, ktorí zaplatili rezervačnú zálohu 1 000 dolárov predtým, ako bol Model 3 predstavený.

Pripomíname, že prvá a zatiaľ jediná predprodukčná verzia elektromobilu Tesla Model 3, bola predstavená 31. marca 2016. Doteraz si Model 3 rezervovalo minimálne 400 000 záujemcov. Druhá predprodukčná verzia by mohla byť predstavená ešte v tomto roku.

Zdroj: electrek.co, Zdroj titulného obrázku: rebateszone.com

tesla magazin zdielanie

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

Pridajte komentár