Fanúšikovské VIDEO: Nikola Tesla za volantom Tesly Model S

0

Je známe, že spoločnosť Tesla nepropaguje svoje elektromobily štandardnými reklamnými prostriedkami, tak ako to robia ostatné automobilky. Dôvod je prostý, lebo nemusia. Informácie o produktoch Tesly sa šíria samé. Spoločnosť si vystačí s oficiálnymi „predstavovačkami“ a tlačovými správami. O zvyšok sa postarajú médiá. Tesla magazín je toho dôkazom.

Tesla však nenecháva všetko len na „náhodu“ a hlas médií. Už niekoľko rokov realizuje tzv. referenčné programy. Ich cieľom je, aby sa o propagáciu postarali samotní majitelia elektromobilov Tesla.

Z uvedených dôvodov je jasné, že reklamné propagačné videá by ste hľadali márne. Preto nastúpili na scénu fanúšikovia Tesly a tento typ videí začali natáčať sami. No a nedávno sa objavil ďalší zaujímavý kúsok s „home made“ produkcie. Postaral sa oň mladý ašpirujúci režisér Tucker S. Elliott. Do Tesly Model S usadil geniálneho vynálezcu, ktorým nemôže byť nik iný ako Nikola Tesla. Viac už v samotnom videu:

 

Oficiálne nezverejnený teaser

Pre upresnenie ešte uvádzame, že Tesla nedávno predsa len natočila teaser k Modelu 3. Ten však púšťa iba v rámci svojich showroomov Tesla Store a Tesla Gallery. Známe je aj vyjadrenie Elona Muska, že štandardnú propagáciu svojich elektromobilov Tesla v budúcnosti nevylučuje, a to po navýšení výrobnej produkcie.

SÚVISIACE ČLÁNKY:
„Špionážne“ video: Tesla Model 3 v oficiálne nezverejnených teaseroch
VIDEO: Tesla požičala svoje elektromobily Európanom na celý týždeň
Tesla vypočula 10-ročnú školáčku a vyhlasuje súťaž o najlepšie reklamné video

 

Ďalšie fanúšikovské videá

Na záver pripájame ešte odkazy na ďalšie fanúšikovské videá. A treba uznať, že väčšina z nich spĺňa kvality vysokorozpočtových reklám svetových automobiliek. Prajeme príjemné sledovanie. 😉

Zdroj: electrek.co, titulná fotografia: Tucker Elliott

tesla magazin zdielanie

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

Pridajte komentár