Pôvodne prvo-aprílový vtip o alkohole „Teslaquila“ sa stane podľa Elona Muska realitou

0

Elon Musk sa 1. apríla prezentoval prostredníctvom svojho Twitter konta žartom o krachu spoločnosti Tesla. Ten neskôr podporil ďalším tweetom, v ktorom stálo: “Elon bol nájdený, ako sa opiera o Teslu Model 3, pričom bol obklopený fľašami “Teslaquila” a na tvári mal viditeľné stopy po slzách…“ No a dnes už zdieľal fotografiu skutočnej fľaše s etiketou Teslaquila a logom značky Tesla.

Po uverejnení tweetu vyzvali mnohí Elona Muska, aby z Teslaquily urobil skutočný produkt. Na to Elon reagoval správou, že alkoholický nápoj Teslaquila, ktorého názov je prepojením značky Tesla a tradičného mexického alkoholického nápoja Tequila, sa skutočne zrealizuje. Ponúkať sa má pritom v rámci merchandisingu značky, a to už čoskoro.

Fotografia fľaše skutočne naznačuje, že jej obsahom by mala byť tequila. Za všetko hovorí nápis „100 % čisté agáve. Tequila sa pritom vyrába práve z tejto rastliny a obsahuje 38 až 40 % alkoholu. Elon ďalej s dávkou humoru dodal, že vždy 1. apríla budú na showroomoch Tesly „frťany“ Teslaquily zdarma.

SÚVISIACE ČLÁNKY:
Elon Musk bude predávať eko-stavebnicu, z ktorej postavíte sfingu či skutočný dom
Elon Musk spustil predaj príručného plameňometu. Za 24 hodín zarobil 2 milióny dolárov!
Rozobrali powerbanku pre mobily od Tesly, ktorá obsahuje batériový článok z Modelu S a X

Nebol by to prvý „Elonov“ alkoholický nápoj

Teslaquila by nebola prvým alkoholickým nápojom, ktorý má súvis so spoločnosťou, v ktorej pôsobí Elon Musk. V roku 2016 totiž Musková firma SpaceX uvoľnila prázdninovú edíciu vína rovnomennej značky so želaním šťastných návratov.

Za hranicou serióznosti?

Nepochybujeme o tom, že by išla Teslaquila „na dračku“, a to minimálne ako „suvenír“ či zaujímavý darček. Otázkou však je, či by to Tesle neubralo na serióznosti. Táto spoločnosť, s množstvom veľkých investorov, si už zrejme nemôže dovoliť takú formu podpory svojho financovania, ako ďalšia spoločnosť Elona Muska, The Boring Company (plameňomet, stavebnica starovekého Egypta). Nuž, uvidíme. Ako poznáme Elona Muska, Teslaquila nie je ničím nereálnym.

Zdroj: Teslarati, titulná fotografia: Elon Musk cez Instagram

tesla magazin zdielanie

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

Pridajte komentár