Tesla ponúka zľavy na svoje elektromobily aj 2-ročné nabíjanie zdarma

4

Blíži sa koniec 3. štvrťroka a vyzerá to tak, že sa Tesla rozhodla zvýšiť svoje kvartálne predaje prostredníctvom zliav na elektromobily, ako aj ponuky bezplatného nabíjania pre Model 3. Mohol by tak byť dobrý čas na návštevu showroomu.

Začína sa pomaly stávať štandardom, že spoločnosť Tesla ku koncu kvartálu ponúka rôzne zvýhodnenia svojich produktov. Chce tým pravdepodobne na poslednú chvíľu maximalizovať svoje štvrťročné výsledky, ktoré sa do značnej miery podpisujú na jej trhovej hodnote. A to je príležitosť pre záujemcov o jej elektromobily.

Portál Electrek získal aktuálne konkrétne informácie o poskytovaných zľavách a bonusoch od „zdrojov oboznámených s touto záležitosťou“. Zľavy o bonusy na webe Tesly v rámci konfigurátora vozidiel z pochopiteľných dôvodov nenájdeme.

Tie sa totiž vzťahujú na skladové elektromobily, pričom oprávnenie poskytovať zľavy a bonusy majú predajcovia na showroomoch. A to v podobe odpustenia až dvoch položiek príplatkovej výbavy naraz. Vzťahuje sa to však „len“ na farbu, interiér a kolesá.

Zľava až 3 700 € + bezplatné nabíjanie

To znamená, že ak chcete napr. skladový Model 3 s najdrahším príplatkovým lakom „Red Multi-Coat“ (2 100 €) a 19-palcovými športovými diskami (1 600 €), môžete dostať od predajcu zľavu v celkovej hodnote až 3 700 € v porovnaní s katalógovou cenou. Zdarma tiež môžete získať napr. príplatkový biely interiér (1 050 €).

No a ďalším nástrojom Tesly, ktorým chce motivovať záujemcov ku kúpe, je ponuka 2-ročného bezplatného nabíjania pre Model 3 (modely S a X majú aktuálne neobmedzené nabíjanie zdarma v štandarde) v sieti ultra-rýchlych nabíjacích staníc Tesla Supercharger (150 – 250 kW). A to môže pomerne výrazne znížiť prevádzkové náklady vozidla, najmä ak majiteľ jazdí častejšie na dlhé vzdialenosti alebo nemá možnosť domáceho nabíjania a je odkázaný na verejné nabíjačky.

ZAJAZDI SI NA TESLE

Neoficiálna informácia!

Treba však mať na pamäti, že nejde o zaručenú oficiálnu informáciu. Ale ak aktuálne uvažujete o kúpe elektromobilu Tesla, oplatí sa to zrejme vyskúšať. Na Slovensku síce predajňu Tesla nemáme, kúpa skladového vozidla je však možná cez rakúske a podľa všetkého aj nemecké showroomy. Ak sa vám podarí získať zľavu, neváhajte sa pochváliť, napr. v rámci diskusie pod článkom.

SÚVISIACE ČLÁNKY:
Tesla testuje nový 3-motorový systém s „flux kondenzátorom“
Tesla by mala mať k dispozícii nové batérie so životnosťou cez 1 600 000 km
Šéf VW hovoril o kúpe Tesly, jej bankrote a Elonovi Muskovi

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

4 komentáre

  1. Nerozumiem jednej veci – TESLA predsa nemá sieť predajní, predáva autá napriamo bez dílerskej siete.
    Zrazu čítam: „môžete dostať od predajcu zľavu v celkovej hodnote až…“
    Tak čo je to vlastne ten showroom – je to predajňa alebo nie?
    Ako teda vlastne funguje ten predaj áut TESLA?

Pridajte komentár