Tesla predstavila novú kolekciu tričiek zo špeciálnej eko-bavlny

0

Tesla Motors nie je len výrobca elektromobilov, batérií či solárnych panelov. Je to aj úspešná a hodnotná značka, ktorá priťahuje masy. Spoločnosť si je toho vedomá a preto vo svojom e-shope ponúka rovnomenné značkové oblečenie. Nedávno sa jej kolekcia rozšírila o 3 nové tričká.

No a nebola by to Tesla, keby aj taká obyčajná vec ako tričko s krátkym rukávom, nebolo niečim výnimočné…:-) Všetky tričká sú vyrobené z geneticky nemodifikovanej dlho-vlákennej peruánskej bavlny. Peru je vraj jedinou krajinou na svete, kde sa ešte zbiera bavlna ručne, vo veľkom meradle. Je to tradičný lokálny zber, ktorý má už 4500-ročnú tradíciu. Keďže sa rastlina bavlníka otvára ručne, nie sú nutné žiadne chemikálie. Táto metóda je tak maximálne šetrná k životnému prostrediu a vďaka nej je bavlna mäkká, pevná a lesklá. Navyše každým praním bude mäkšia a mäkšia. Nuž za 32 dolárov, by to tak veru malo byť:-)

Veríme, že aj potlač týchto tričiek je maximálne možne ekologická. Jej vzorom sa stali „Insane mode“ (predchodca Ludicrous mode), „Dual motor“, čo je systém dvoch samostatných motorov, umiestnených na oboch nápravách, ktoré zabezpečujú tzv. All Wheel Drive (pohon 4×4 – AWD) a Tesla Model X s otvorenými krídlovými dverami Falcon Wings.

Tak čo, ktoré sa vám najviac páči?:-) Neváhajte a vyjadrite svoj názor v diskusii pod článkom.

Zdroj titulného obrázku: shop.teslamotors.com

tesla magazin zdielanie

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

Pridajte komentár