Najbláznivejšie videá, ktoré zaznamenal Tesla Sentry Mode a TeslaCam

0

Elektromobily Tesla majú množstvo zaujímavých funkcií. Jednou z nich je tzv. Sentry Mode, ktorý slúži ako ochrana pred vykradnutím či ukradnutím vozidla. Pri jeho spustení sa okrem iného aktivujú kamery systému Autopilot, pričom monitorujú a zaznamenávajú okolie vozidla, keď je mimo dozoru.

A vďaka tomu sa podarilo zaznamenať množstvo bláznivých videí, pričom portál Electrek priniesol nasledujúcu kompiláciu najzaujímavejších z nich. Tie pritom doplnil o videá z TeslaCam, teda kamery systému Autopilot, ktorá sa používa aj na zaznamenávanie diania pred vozidlom počas jazdy.
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Nové vychytávky od Tesly ochránia vozidlo aj domácich miláčikov v ňom
Extrémne elektromobily od Rivianu sa dokážu otáčať ako tank
Tesla Cybertruck vs. Porsche 911: Závod v šprinte na krátku vzdialenosť

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

Pridajte komentár