Odporučte elektromobil Tesla a Elon Musk pošle vašu fotku do vesmíru

2

Od dnes vstupuje do platnosti nový provízny program spoločnosti Tesla, tzv. Tesla Referral Program. Ten upravuje bonusy pre nových majiteľov a prináša nové provízne ceny pre tých súčasných. Vrátane vynesenia vlastnej fotografie do vesmíru.

Pre istotu na začiatok vysvetlíme, čo je to Tesla Referral Program. Každý zákazník Tesly, ktorý si kúpi jej produkt (s výnimkou „merch“ produktov) dostane svoj osobný „odporúčací“ kód. Keď cez tento kód zakúpi nejaký produkt Tesly iný zákazník, majiteľ kódu získa províziu a nový zákazník bonus.

Noví zákazníci, ktorí si kúpia elektromobil Tesla Model S, Model X alebo Model 3 cez odporúčací kód, dostanú kredit v hodnote 100 € na nabíjanie na nabíjacích stanciach Tesla Supercharger. Tzn. cca 500 kWh energie zdarma, v závislosti od miestnej tarify.

Držitelia kódov zas obdržia nasledujúce provízie:

1 odporúčanie: Laserové vyleptanie vami zvolenej fotografie na sklo a jej vynesie do vesmíru, kde bude „plávať“ niekoľko miliónov rokov. Fotografie budú súčasťou užitočného zaťaženia rakety či rakiet Muskovej spoločnosti SpaceX.

2 odporúčania: Špeciálny čierny nabíjací wallbox „Tesla HPWC“ s podpisom Elona Muska. Alebo kredit vo výške 500 € na nákup príslušenstva, servis či na nové vozidlo.

3 odporúčania: Špeciálne 21″ disky kolies „Arachnid“ pre Model S alebo čierne 22″ „Turbine“ disky pre Model X. Taktiež je možné si vybrať zapožičanie elektromobilu Tesla Model S alebo Model X na týždeň. A to pre seba alebo priateľov.

4 odporúčania: Prioritný prístup k aktualizáciám softvéru vozidla. Tzn., že zákazník získa aktualizácie softvéru a OTA vylepšenia medzi prvými.

5 odporúčaní: Pozvánka na udalosť, na ktorej Tesla odhalí svoj nový produkt. Vstup platí pre 2 osoby.

Plus špeciálna cena

Tesla navyše každý týždeň žrebuje jedného „referrala“, ktorý získa možnosť vyskúšať si na testovacej trati exkluzívny prototyp elektrického ťahača Tesla Semi.

Zdroj: Tesla, titulná fotografia: SpaceX

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

2 komentáre

Pridajte komentár