Bráni vám k nastúpeniu do auta obrovská kaluž? V prípade Tesly to nie je žiadny problém | VIDEO

0

Stalo sa vám už, že ste svoje vozidlo našli v dôsledku odmäku zaparkované v obrovskej kaluži? Ak áno, potom viete, že bez „ujmy“ doň nenastúpite. Teda ak nie je vašim vozidlom napríklad Tesla Model X s funkcionalitou Summon.

Známy Tesla youtuber Bjorn Nyland sa prezentoval videom, v ktorom poukazuje na ďalšie praktické využitie funkcie Summon, ktorá očarila aj Jeremyho Clarksona (ex Top Gear) v ramci jeho testu Tesly Model X. Jedná sa o ovládanie vozidla prostredníctvom mobilnej aplikácie či kľúča vozidla, podobne ako je tomu pri autíčkach na diaľkové ovládanie.

SÚVISIACE ČLÁNKY:
Jeden z najväčších nedostatkov Tesly Model 3 sa dá vyriešiť za pár eur
Nové detailné fotografie a farby Tesly Roadster 2, plus video z testovania akcelerácie
Bezpečnostnú stránku Tesly Model 3 dokumentuje táto nehoda v rýchlosti 100 km/h

Parkovanie v stiesnených priestoroch

Funkcia Summon bola pôvodne vyvinutá na to, aby mohol vodič pohodlne zaparkovať, resp. vyparkovať svoje vozidlo z úzkej garáže či stiesneného parkovacieho miesta. Ako máme možnosť vidieť, funkcia Summon má však všestrannejšie využitie. Ochráni vás totiž aj pred núteným „brodením“ pri odmäku snehu.

Napadá vás ešte situácia, v ktorej by funkcia Summon mohla reálne pomôcť?

Zdroj: Bjorn Nyland/Youtube

tesla magazin zdielanie

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

Pridajte komentár