Vystúpenie 7 „svadobných“ Tesiel Model X dalo zbohom slobode 7 párov | VIDEO

0

Sedem čínskych párov sa v rámci spoločnej svadby rozhodlo, že ich svadobným vozidlom bude Tesla Model X. Sedem týchto prémiových elektromobilov sa nakoniec postaralo aj o zvukovo-svetelnú show v podobe Easter eggu „Holiday Xmas“. Svojimi dverami Falcon Wings tak symbolicky zamávali slobode zúčastnených párov. Prekonaný bol aj jeden súvisiaci rekord.

Vozidla značky Tesla sa začínajú po celom svete čoraz častejšie využívať v rámci rôznych služieb. Flotilu týchto vozidiel má napríklad spoločnosť Morgana Freemana, Motev, ktorá sa postarala o rozvoz hviezd na minuloročných Oscarov. Teslám sa nevyhýbajú ani vozové parky taxi služieb, ako napríklad v Dubaji. A vo svojom portfóliu majú tieto elektromobily aj mnohé požičovne, čo využívajú aj svadobné agentúry.

Na čínskej „masovej“ svadbe sa sedem Tesiel Model X postaralo o nezabudnuteľný zážitok siedmich svadobných párov, ako aj veľkého množstva svadobčanov. Tie v rámci tzv. Easter Eggu „Holiday Xmas“, ktorý sa dá jednoducho aktivovať prostredníctvom infotainmentu vozidla, predviedli zaujímavú synchrónnu show.

Žiaľ v rámci videa sme boli ochudobnení o zvukovú zložku. Nič sa však nedeje. K dispozícii máme nové rekordné vystúpenie Tesiel Model X so všetkým, čo k nemu patrí. Vo Švajčiarsku sa totiž predstavilo až 20 týchto vozidiel, čím bol prekonaný doterajší český rekord z minulého roka.

SÚVISIACE ČLÁNKY:
Jeremy Clarkson z Top Gear otestoval Teslu Model X. Čo na ňu hovorí?
Závod elektrických SUV: Jaguar I-Pace vs. Tesla Model X | VIDEO
Tesla Model X ťahá z tunela Elona Muska náklad s hmotnosťou 113 ton | VIDEO

Doterajší český rekord z pražského autosalónu 2017:

Zdroj: Insideevs

tesla magazin zdielanie

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

Pridajte komentár