Teslu Model 3 je možné aktuálne kúpiť ihneď a so zľavou

2

Znie to neuveriteľne, ale aktuálne môžete prísť do showroomu Tesly a „z fleku“ si kúpiť Model 3. A to vrátane predvádzacích vozidiel, na ktoré dostanete navyše zľavu. Ako je toto možné?:)

Elon Musk sa v nedávnom e-maile zamestnancom vyjadril, že Tesla čelí obrovskému konkurenčnému tlaku, pretože si nemôže napríklad dovoliť platiť reklamu a poskytovať zľavy na svoje elektromobily, tak ako tradičné automobilky.

Zisk dôležitý ako nikdy predtým

Teraz však robí Tesla všetko preto, aby dosiahla stanovené štvrťročné ciele. Tými sú výroba Tesly Model 3 v objeme 50 až 55 tisíc kusov, dodanie viac ako 40 000 vozidiel zákazníkom a vykázanie prvého zisku vo svojej histórii.

Zdá sa, že s výrobou potrebného počtu kusov by problém mať nemala. Narazila však na nový problém, a to nedostatočné komerčné prepravné kapacity. Z tohto dôvodu uviedla do praxe nové predajné modely, využila pomoc fanúšikov a začala stavať vlastné kamiónové prívesy na prepravu vozidiel.

Aj finančná motivácia

Aktuálne k svojej snahe pridáva aj finančnú motiváciu ku kúpe predvádzacích vozidiel Tesla Model 3, ako aj okamžitý odber všetkých vozidiel, ktoré má na svojich predajniach po celých Spojených štátoch. Podľa portálu CleanTechnica ponúka Tesla zľavy na predvádzacie modely v rozsahu 1 500 až 2 730 $.

Aj s bezplatným nabíjaním na Superchargeroch

Podľa predajcov sa na verzie „Performance“ kúpené cez referral kód vzťahuje doživotné bezplatné nabíjanie na nabíjacích staniciach Tesla Supercharger. Nedávno sme vás informovali, že Tesla dňom 17. septembra ruší doživotné bezplatné nabíjanie pre všetky nové elektromobily.

Neskôr však platnosť tohto rozhodnutia zrušila, pričom bezplatné nabíjanie je možné po novom získať do konca mesiaca. Tesla sa zrejme aj takýmto spôsobom snaží motivovať zákazníkov ku kúpe, aby si vylepšila hospodárske výsledky v tomto pre ňu extrémne dôležitom kvartáli.

Nuž, budeme veriť, že jej snaha prinesie požadované výsledky, pretože nesplnenie štvrťročných cieľov môže byť vodou na mlyn pre „shorterov“, „trollov“ a ďalších neprajníkov a záujmových skupín, ktoré by to využili vo svoj častokrát nekalý prospech.

SÚVISIACE ČLÁNKY:
Tesla Roadster 2 vs. Bugatti Chiron: Dôkaz budúcej dominancie e-áut?
Tesla stavia vlastné kamiónové prívesy na prepravu áut
Elektrický ťahač Tesla Semi má nečakane “športový” zvuk | VIDEO

Zdroj titulnej fotografie: Drive

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

2 komentáre

  1. Blahomir Trajter i.b@zoznam.sk on

    Vážený Pán Bakša,
    Ak viete poradiť ako by bolo možne zakúpit Teslu X SUV. BOLI SVOJHO CASU ROZNE PONUKY NA KÚPU VO VIEDNI SO ZALOHOU 5000$. Pre mna nevyzeralo moc vierohodne tak som sa tomu nevenoval. Teraz som sa zaregistroval na Vašu stranku pozorne sledujem Vaše správy ale nevylučujem ze by som niečo nepostrehol. Ak máte nejakú cestU ako by to bolo možne poprosim a vopred ďakujem.

Pridajte komentár