Toto je 40 najcoolovejších vecí, ktoré prináša Tesla Model 3 | VIDEO

2

O elektromobiloch značky Tesla sa hovorí, že sú to počítače na kolesách, to najmä kvôli množstvu technologických vychytávok. Výnimkou nie je ani nová Tesla Model 3. Portál Edmunds ich zhrnul vo svojom cca 2 a pol minútovom videu, pričom ich napočítal celkovo 40.

Ako sme si už zvykli v prípade Tesly Model S a Model Xelektromobily kalifornskej značky disponujú množstvom vychytávok. Niektoré z nich sú výsostne praktické, iné majú vyvolať „wow efekt“. Nie je preto žiadnym prekvapením, že verejnosť považuje Teslu za coolovú značku. Dôkazom sú napríklad tituly ako „Najcoolovešia automobilová značka“ či „Auto snov„.

SÚVISIACE ČLÁNKY:
Tesla Model 3 sa chystá na turné po Európe! Príde aj na Slovensko?
Vplyv aerodynamických krytov kolies na spotrebu Tesly Model 3 otestovaný v praxi!
Dojazd Tesly Model 3 otestovaný aj počas mrazivých podmienok. Aký pokles nastal?

Nás však teší, že „coolové“ veci nie sú len záležitosťou drahých prémiových modelov S a X, ale množstvo z nich sa dostalo aj do „ľudového“ elektromobilu Tesla Model 3. Ten dostal navyše vlastné, jedinečné vychytávky. Všetko podstatné nájdete v nasledujúcom videu.

Zdroj: Edmunds/Youtubetesla magazin zdielanie

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

2 komentáre

Pridajte komentár