Zástupca Tesly prezradil novinky ohľadom výbavy Modelu 3

0

Kto sa veľa pýta, veľa sa dozvie, povedal si jeden zo záujemcov o Teslu Model 3. V standfordskom Tesla store sa mu podarilo vymámiť od zástupcu výrobcu nové informácie ohľadom výbavy najnovšieho modelu značky.

Úvodom sklameme všetkých, ktorí dúfali, že sa výrobca vráti k čalúneniu stropu a bočných častí interiéru látkou alcantara. Všetky novovyrobené Modely 3 budú vybavené rovnakým textilným čalúnením, ako je tomu v prípade Modelu S a Modelu X.

Zástupca Tesly taktiež potvrdil, že v aktuálnych vozidlách s prémiovým balíkom nie je funkčné vyhrievanie sedadiel, a to napriek tomu, že je v nich implementovaný vyhrievací mechanizmus. Všetko je vraj na svojom mieste, samotné vyhrievanie však nie aktivované. Zatiaľ však nevieme prečo a ani kedy dôjde k jeho aktivácii.

SÚVISIACE ČLÁNKY: 
Dojazd Tesly Model 3 otestovaný aj počas mrazivých podmienok. Aký pokles nastal?

Tesla Model 3 dostáva nové čalúnenie. Ide o vylepšenie alebo degradáciu?

Biely interiér

Na záver však máme aj dobrú správu, a to najmä pre fanúšikov svetlých odtieňov interiéru. Jeho biele prevedenie by malo byť k dispozícii „skôr ako neskôr“. Pre získanie o čosi lepšej predstavy o možnom termíne dostupnosti predajca uviedol, že sa očakáva ešte pred spustením produkcie Modelu 3 s menšou batériou.

Tesla pritom na svojich stránkach informuje, že Model 3 vo verzii „Standard Battery“ bude dostupný začiatkom tohto roka. To by malo znamenať, že európski zákazníci budú mať k dispozícii v druhom polroku 2018 široké možnosti konfigurácie svojho Modelu 3, vrátane bieleho interiéru.

Zdroj: insideevs.com     

tesla magazin zdielanie

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

Pridajte komentár