Pozrite sa, ako vyzerá Tesla Model 3 šéfdizajnéra, ktorý ju navrhol | FOTO

0

Šéfdizajnér Tesly Franz von Holzhausen, ktorý má so svojim tímom na svedomí aj Model 3, si svoj najnovší model upravil. Jedná sa o skutočne decentný, sofistikovaný tuning, ktorý robí z novinky (subjektívne) oveľa atraktívnejšie vozidlo. Čo všetko sa zmenilo? 

Dizajn Tesly Model 3 bol zdá sa väčšinou prijatý pozitívne. Jej najkontroverznejšími časťami sú minimalistický, až sparťanský interiér či predná časť vo farbe laku karosérie, ktorá nenesie žiadnu „fejkovú“ masku chadiča, ani decentný „pás“ po vzore Modelu S a Modelu X. Šéfdizajnér Tesly s týmito časťami Modelu 3 problém nemá, keďže úpravy vozidla sa dotkli iných častí.

Chróm ako alergén

Zdá sa, že Franz von Holzhausen všeobecne obľúbený chróm moc nemusí. Jeho model sa totiž zbavil všetkých chrómových súčastí. Pôvodné chrómové kľučky dverí boli nahradené kľučkami lakovaný vo farbe karosérie. Chrómové lišty okolo bočných okien nahradili čierne lišty. Asi najdominantnejším dizajnovým prvkom sú krásne tmavošedé disky kolies.

Franz von Holzhausen’s custom Model 3 Tesla

Zdá sa, že sa jedná o nové 20″ palcové disky, ktoré sa dajú spolu so športovými pneumatikami najnovšie doobjednať cez oficiálny e-shop Tesly. Tieto sú však inej farby. Šéfdizajnérov Model 3 má taktiež tmavšie tónovanie okien a vzadu namiesto loga, nápis „T E S L A“. Nad ním už tróni ďalší výraznejší prvok, decentný karbónový spojler.

SÚVISIACE ČLÁNKY:
Nové športové kolesá Modelu 3 by mohli predznamenávať príchod výkonnejšej verzie
Elektromobily Tesla Model 3 sú v Európe dostupné v rámci “šedého” trhu. Koľko stoja?
Jeden z najväčších nedostatkov Tesly Model 3 sa dá vyriešiť za pár eur

Tak čo, páči sa vám Model 3 šéfdizajnéra Tesly, Franza von Holzhausena? My musíme povedať, že nám sa páči veľmi, napriek tomu, že s dizajnom štandardného Modelu 3 nie sme úplne stotožnení…

Zdroje: Electrek, honeyboobooooooooooo cez Reddit/Imgur

tesla magazin zdielanie

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

Pridajte komentár