Vyhrajte šiestu vyrobenú Teslu Model 3, ktorú vlastní Kimbal Musk!

0

Brat Elona Muska, Kimbal, spustil nedávno zaujímavú kampaň v rámci ktorej môžete vyhrať jeho vlastnú Teslu Model 3. Stačí podporiť jeho neziskovú organizáciu, ktorá sa usiluje o zdravé stravovanie detí.

Kimbal Musk, ktorý je okrem iného členom predstavenstva Tesly a majiteľom veľkej siete gastronomických zariadení, sa snaží využiť popularitu Tesly Model 3 na propagáciu projektu svojej neziskovej organizácie Big Green. Jeho snahou je dosiahnutie zdravých návykov v oblasti stravovania detí, ktorými sa budú riadiť celý život.

„Big Green vytvára zdravšiu budúcnosť pre deti tým, že ich oboznamuje so „skutočnými“ jedlami, a to prostredníctvom celoštátnej siete tzv. vzdelávacích záhrad a programov gramotnosti v oblasti výživy. Váš príspevok pomôže organizácii Big Green vytvoriť na školách kultúru, ktorá podporuje zdravie mládeže a znižuje nutnosť preventívnych zdravotných diét. Získané finančné prostriedky sa môžu použiť na zabezpečenie semien, rastlín a ďalších zásob pre záhrady škôl. Vďaka tomu budú mať žiaci prístup k záhradám, pričom učitelia budú môcť v triedach pripravovať čerstvé produkty. Čím viac detí má možnosť učiť sa, hrať a vyrastať v zdravých komunitách, tým jednoduchšie ich bude môcť učiť celoživotným zdravým návykom“, hovorí o svojom programe Big Green.

Ako sa zapojiť do súťaže?

Do súťaže o Teslu Model 3 Kimbala Muska sa zapojíte tak, že prispejete na spomínaný program neziskovej organizácie Big Green. Výška príspevku sa pohybuje od 10 do 5 000 dolárov. Čim viac prispejete, tým viac hlasov získate v rámci žrebovania o Model 3. Môžete tak urobiť prostredníctvom tejto stránky.

SÚVISIACE ČLÁNKY:
Výkon Tesly Model 3 po prvýkrát zmeraný pomocou dynamometra | VIDEO
Tesla “bije” nemeckú prémiovú konkurenciu už aj na európskom trhu | ŠTATISTIKY
Hakeri sa dostali do továrenského režimu Tesly Model 3. Čo všetko zistili?

Pripomíname, že program pre zabezpečenie zdravých stravovacích návykov detí sa vzťahuje na podporu škôl v USA. Prispieť a zapojiť sa do súťaže o Teslu Model 3 však majú ľudia z takmer celého sveta, vrátane SR. A to jednoducho prostredníctvom online platby kartou.

Zdroj: Omaze 

tesla magazin zdielanie

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

Pridajte komentár