Zamestnanec Tesly mal priblížiť, ako vyzerá nová Tesla Model 3 „Highland“

14

Po dlhšej dobe tu máme neoficiálne informácie ohľadom vzhľadu „faceliftovanej“ Tesly Model 3 „Highland“, ktorá je už zdá sa za dverami. Zamestnanec spoločnosti Tesla, ktorý údajne videl očakávanú novinku, mal aktuálne uviesť, že zverejnené rendre tohto vozidla takmer úplne korešpondujú s realitou.

Napätie ohľadom „novej“ Tesly Model 3 sa stupňuje, keďže podľa viacerých správ sa má táto novinka už čoskoro dostať do predaja. Čakanie na odhalenie modelu si pritom môžeme skrátiť ďalšími neoficiálnymi informáciami. Jedna z aktuálnych sa týka jeho dizajnu, ktorý s najväčšou pravdepodobnosťou prešiel výraznejším „faceliftom“ prednej a zadnej časti, pokiaľ ide o exteriér.

Fotografie a videá maskovaných (zrejme testovacích) vozidiel sa objavujú už niekoľko mesiacov. Ako doteraz najväčšie poodhalenie elektromobilu Tesla Model 3 „Highland“ sa pritom javí fotografia z apríla, uverejnená na sieti Reddit, ktorá ukazuje prednú časť vozidla, ak nejde o podvrh. Tú pritom zverejnil používateľ ffiarpg (podľa vlastných slov nepracuje pre Teslu), ale jej zdroj nie je bližšie známy.

Model 3 Refresh
by u/ffiarpg in teslamotors

„Fotografia“ ukazuje úplne nové predné svetlá či predný nárazník. Vozidlo pritom z prednej časti jemne pripomína prototyp chystaného športového modelu Tesla Roadster 2. Zdá sa tiež, že zaznamenané vozidlo má aj nové disky kolies.

V máji zas Bloomberg prišiel s informáciou, že modernizovaný Model 3 má byť o niečo dlhší a športovejší a má mať aj elegantnejší interiér. Odvolával sa pritom na „zdroje oboznámene s problematikou, ktoré nechceli byť menované kvôli neverejnej povahe informácií“.

A aktuálne Chris Zheng, ktorý pokrýva správy ohľadom spoločnosti Tesla v rámci Číny, zverejnil „tweet“, že zamestnanec spoločnosti Tesla v Číne, ktorý mal údajne vidieť novú Teslu Model 3 „Highland“, sa k daným renderom vyjadril nasledovne: „Veľmi blízko, takmer bez rozdielu“.

Samozrejme, aj túto správu treba brať s rezervou. Obzvlášť, keď nepoznáme zdroj zverejnených renderov.

SÚVISIACE ČLÁNKY:
Nová Tesla Model 3 „Highland“ sa má začať predávať údajne už tento mesiac
Fámy ohľadom batérie a ceny novej Tesly Model 3 „Highland“
Modernizácia Tesly Model 3 má byť najväčšou v histórii značky. Čo má priniesť podľa novej správy?
ODBER NOVINIEK

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

14 komentárov

 1. Všetky vyrábané Tesly majú tvary „detskej bábiky“! Sú tak povediac „bezpohlavné“! Ja predpokladám, že aj keď nebude ani jeden diel karosérie novej M3 HL s doterajšou M3 zhodný či podobný, bude sa nová M3 HL aj tak veľmi podobať na starší model …..

  P.S. Elon ukáž, či mám pravdu! 🙂

 2. Zvláštna správa: „Zamestnanec spoločnosti Tesla, ktorý údajne videl očakávanú novinku …..

  A čo tí ostatní, čo ju navrhli a začali vyrábať?! Tí nosia škrabošky ako v Inkognite, aby ju nevideli?! 🙂 …..

  • Kazdy si kupuje to co sa mu paci a nie to co sa mu nepaci.
   Krasa je subjektiva. Niekomu sa paci to a druhemu hento.
   Prikazat krasu, to je take diktatorske. Vsetkym sa MUSI pacit to co mne?
   Nechcem ta urazit, ale taky rezim tu uz bol ktorý nariadoval co sa nám ma páčiť. Netolerantnost vedie k nenavysti a povysenectvo k diskriminácii.
   Myslim si ze tieto dve nepravosti do dnesnej spolocnosti nepatria.

   • Nemusí byť až tak ojedinelý! Je nás celkom skoro 8 miliárd a kupujúcich sú len státisíce! Nie všetci ostatní už vyjadrili svoj názor! 🙂

Pridajte komentár