Tesla prekvapila niektorých európskych držiteľov rezervácií na Model 3

0

Spoločnosť Tesla sa rozhodla prekvapiť niektorých európskych držiteľov rezervácií na Model 3, ktorí sú zároveň majiteľmi Modelu S alebo Modelu X. A to pod zámienkou natáčania videa. Taktiež sme sa dozvedeli, ako si uplatniť referenčný kód, pre získanie dočasného bezplatného nabíjania na Superchargeroch.

Už sú tomu takmer 3 roky, čo si prví záujemcovia rezervovali Teslu Model 3. Drvivá väčšina tých európskych však nemala doteraz možnosť vyskúšať či dokonca vôbec vidieť naživo svoj „vysnívaný“ elektromobil. Veď Model 3 bol oficiálne k videniu len na autosalóne v Paríži či na nedávnych prezentačných akciách, organizovaných vo vybraných európskych showroomoch.

Avšak Tesla už dala príležitosť vyskúšať si Model 3 prvým Európanom. Tí však o tom nevedeli až do poslednej chvíle. Kalifornská spoločnosť pozvala vybraných majiteľov elektromobilov Tesla Model S a Model X, ktorí sú zároveň držiteľmi rezervácií na Model 3, na natáčanie oficiálneho videa.

V rámci neho mali a aj hovorili o svojich súčasných vozidlách, ako aj o tom, prečo chcú Model 3. Na ich nefalšované prekvapenie im Tesla priviezla počas natáčania svoju novinku, ktorú si mohli vyskúšať. Ich reakcie nasvedčujú tomu, že to nebolo „nacvičené“ a prítomnosť Tesly Modelu 3 bola pre nich veľkým prekvapením. Posúďte sami.

Ako získať bezplatné Supercharger nabíjanie?

Tesla minulý týždeň oznámila ceny Modelu 3 na vybraných európskych trhoch, pričom prvým zákazníkom sprístupnila konfigurátor, prostredníctvom ktorého môžu vykonať záväznú objednávku. Niektorí z nich sa však sťažovali, že v rámci konfiguračného procesu si nemohli uplatniť tzv. referral kód, vďaka ktorému je možné získať bezplatné nabíjanie na nabíjacích staniciach Tesla Supercharger na 6 mesiacov.

Použitie URL adresy konkrétneho referenčného kódu totiž smeruje na stránku, cez ktorú je možné objednať v rámci tohto programu len Model S a Model X. Je tu však riešenie, ktoré je možné uplatniť dodatočne po uskutočnení objednávky, ak Tesla neaktualizuje svoje stránky pred otvorením konfigurátora pre držiteľov rezervácií z nášho regiónu.

Je nutné poslať e-mail na adresu „buildmy3EMEA@tesla.com“ s predmetom „referral“ a uviesť meno, kontaktné údaje a číslo rezervácie (začína písmenami „RN“). Môže však trvať niekoľko dní, kým Tesla objednávku aktualizuje.

SÚVISIACE ČLÁNKY:
Tesla Model 3 dostala európske ceny aj WLTP dojazd. Prvé dodávky vo februári
Odporučte elektromobil Tesla a Elon Musk pošle vašu fotku do vesmíru
Tesla urýchľuje výstavbu európskych nabíjačiek. Nebráni sa ich sprístupneniu pre iné vozidlá

Zdroje: Tesla/Youtube, Cleantechnica, titulná fotografia: r/teslamotors cez reddit.com

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

Pridajte komentár