Prví držitelia rezervácií na Model 3 začínajú dostávať od Tesly ďalší darček

0

Tesne po predstavení alfa-prototypu Tesly Model 3 sľúbil Elon Musk prvým držiteľom rezervácií špeciálne darčeky. Prvá „várka“ bola exportovaná tým, ktorí si Model 3 rezervovali osobne ešte pred jeho odhalením. A to v novembri 2016. V tomto období začína Tesla posielať prvým držiteľom rezervácií nový darček.

„Tí, ktorí nevideli a uverili, si zaslúžia prejav vďaky, niečo špeciálne…“ povedal Elon Musk 2 dni po predstavení prototypu Tesly Model 3. Koncom roka 2016 obdržali fanúšikovia, ktorí si rezervovali Model 3 ešte predtým, ako bola predstavená samotná alfa-verzia, prvotné skice novinky od šéfdizajnéra Franza von Holzhausena. A to spolu s ďakovnou kartičkou od Elona Muska.

tesla model 3 darcek

Fotografia od obdarovaného zákazníka. Zdroj: Frank Leone cez FB

Nový darček

Elon Musk však sľúbil týmto držiteľom, ako aj tým, ktorí si rezervovali Model 3 v deň predstavenia ďalšie špeciálne darčeky. A tie sa práve teraz začínajú dostávať k prvým majiteľom. Jeden z členov facebookovej skupiny venovanej Modelu 3 informoval, že pri preberaní vozidla obdržal zmenšenú repliku Modelu 3. Jedná sa o model v mierke 1:43 v červenej farbe a so vzorom športových 19″ diskov „Sport Wheels“. Zatiaľ však nie je jasné, či tento darček dostanú aj tí, čo si Model 3 rezervovali po jeho predstavení.

SÚVISIACE ČLÁNKY:
Výkon Tesly Model 3 po prvýkrát zmeraný pomocou dynamometra | VIDEO
Haker sa dostal do továrenského režimu Tesly Model 3. Čo všetko zistil?
Vyhrajte šiestu vyrobenú Teslu Model 3, ktorú vlastní Kimbal Musk!

Skice z roku 2016

Ak vás zaujíma ako vyzeral prvý darček od Tesly pre tých, „ktorí nevideli a uverili“, pozrite si nasledujúce fotografie prvotných skíc Modelu 3, ktoré sa objavili aj na Ebay.

Zdroj: Teslarati, titulná fotografia: Frank Leone cez FB

tesla magazin zdielanie

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

Pridajte komentár