Najbizarnejší produkt spoločnosti Tesla? Mačacie útočisko à la Cybertruck | Aktualizované

5

„Na odľahčenie“ (v prípade mačiek zrejme doslova) tu máme nový produkt od spoločnosti Tesla, ktorý sa začal predávať na jej čínskom e-shope. Zdá sa pritom, že ide o „útočisko“ pre mačky inšpirované dizajnom pickupu Tesla Cybertruck.

Elon Musk je známy aj zmyslom pre humor a iróniu. A zdá sa, že práve toto spája (aj keď nevieme ako) najnovší produkt spoločnosti Tesla, ktorý je aktuálne dostupný zrejme len cez jej čínsky e-shop.

Máme však problém určiť o čo presne ide, keďže popis produktu je v čínštine a nemôžeme si byť úplne istí prekladmi online prekladačov. Každopádne nadpis v rámci produktovej stránky prekladajú aj ako „Cybertruck multifunkčné vlnité stelivo pre mačky“ či „Cybertruck multifunkčný box z vlnitej lepenky pre mačky“.

V rámci popisu sa uvádza niečo ako „má futuristický tvar Cybertrucku, polootvorenú podstielku pre mačky a vo vnútri je vložený hrubý vlnitý papier, aby vyhovoval povahe a každodenným potrebám mačiek“. Tesla ďalej spomína rozmery či nosnosť (15 kg). Kartónový materiál sa skladá z viacerých vrstiev (troch a piatich) a jeho časť má by odolná voči vlhkosti.

Zdá sa teda, že by mohlo ísť o „útočisko“ pre domácich miláčikov z „odolnejšieho“ kartónu inšpirované dizajnom chystaného elektrického pickupu Tesla Cybertruck, ktoré slúži aj ako mačací záchod. „Produkt“ bol v čase písania článku dostupný, a to za 89 CNY (cca 11,30 €).

AKTUALIZÁCIA: Na základe komentára nášho čitateľa dopĺňame, že tento produkt slúži primárne ako tzv. „škrabadlo“ pre mačky či „škrabací pelech“.

Nebol by to pritom prvý „netradičný“ produkt či produkt inšpirovaný vzhľadom Cybertrucku od spoločnosti Tesla. Tesla už predávala či predáva napr. píšťalku v tvare Cybertrucku, pivo Gigabier, tequilu v špeciálnej fľaši či len samotnú fľašu (v závislosti od regiónu), „krátke šortky“ či surf. Aktuálne sa však zrejme „prekonala“ a kartónové „útočisko pre mačky“ na štýl Cybertrucku je jej zatiaľ najbizarnejší produkt. Čo myslíte?

SÚVISIACE ČLÁNKY:
Tesla spustila predaj tequily vlastnej značky. Zakrátko bola vypredaná
Spustenie predaja symbolických šortiek Tesla spôsobilo pád e-shopu
Tesla avizuje tajomný produkt Cybervault, spúšťa predaj piva a má chystať novú „baterkáreň“
ODBER NOVINIEK

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

5 komentárov

    • Na kartóne však nie je napísané „mačacie útočisko“, tak tam môžeš „kaliť“ aj ty, alebo investovať do svojej budúcnosti! Raz sa to bude draho predávať v starožitnostiach! 🙂

      P.S. V starožitnostiach skôr len nepoužívané! ……

      Elon, Elon, nie si Delon! 🙂 …..

  1. Vidieť, že autor nemá článku nemá doma mačku. Nejedná sa o záchod, ale o takzvané kartonové škrábadlo, mačkám sa do toho dobre zadrabuje. Ak by takto vyzeral mačací záchod tak by bol tak maximalné jednorázovy 😀

Pridajte komentár