Elon Musk sa preháňa v Tesle Cybertruck + ďalšie nové foto, video a farby

5

Prototyp futuristického pickupu Tesla Cybertruck má za sebou „náročný“ víkend. Veď bol spozorovaný na viacerých miestach, pričom sa v ňom preháňal sám najvyšší Elon Musk. Zdá sa teda, že ide skutočne o jeho najobľúbenejší produkt značky Tesla. A okrem nových fotografií a videí z „voľnej prírody“ si môžeme pozrieť  Cybertruck aj v iných farbách.

Tesla Cybertruck je radikálna a „kontroverzná“. Predovšetkým jej dizajn pritom rozdeľuje názory ľudí. Nepochybne však priťahuje pozornosť väčšiny. A zaujala aj šéfa spoločnosti Tesla, Elona Muska, a to až tak, že ide podľa jeho vlastných slov o jeho najobľúbenejší produkt značky Tesla.

Ešte pred jeho predstavením povedal: „Bude úžasný, bude skvelý. Dokáže zastaviť srdce. Moje srdce. Je ako, ó, je veľkolepý.“ Taktiež priznal, že „super-futuristický“ dizajn by mohol odradiť od kúpy mnohých ľudí. Ak by sa tak stalo vo veľkom meradle, v hre je možnosť, že Tesla v budúcnosti urobí konvenčnejšie vozidlo tohto typu. Napriek tomu je Musk presvedčený, že ich nekonvenčný elektrický pickup budú chcieť aj ľudia, ktorí nepotrebujú takéto vozidlo.

Nové fotografie a videá naznačujú, že reči o najobľúbenejšom produkte neboli len marketingovým „balamutením“. Veď si nepamätáme, že by bol Elon Musk niekedy zaznamenaný pritom, ako v rámci bežnej premávky šoféruje nejaký z predchádzajúcich prototypov elektromobilov od Tesly.

Podľa používateľa Reddit – v2rocxket bol Elon Musk videný, ako šoféroval vzácny prototyp Tesly Cybretruck, pričom na ňom prišiel pred reštauráciu Nobu v L.A. A podľa fotografie sa zdá, že s ním bol aj šéfdizajnér Tesly – Franz von Holzhausen.

So i saw Elon Musk today at a restaurant called Nobu in Los Angeles today. Guess what he was driving? from r/pics

A to, že za volantom Cybertrucku naozaj mohol sedieť šéf Tesly, dokumentuje video, ktoré zverejnil cez Twitter web Tesmanian.

A ďalší dôkaz od TMZ:

Ako je vidno, tieto zábery boli vyhotovené večer, takže sa zdá, že predný, na prvý pohľad tenký „svetelný pás“, dokáže plniť svoju hlavnú funkciu, a to zákonným spôsobom. Takže produkčná verzia by sa v tomto smere nemala dočkať zmien. A to ako Tesla Cybertruck svieti, dokumentuje nasledujúce video od Roberta Cruza.

ZÁŽITKOVÁ JAZDA NA TESLE AKO VIANOČNÝ DARČEK?

Detailný pohľad na zadné partie prináša Cody Simms:

Ako vyzerá v iných farbách?

A na záver pripájame fotogalériu renderov, vďaka ktorej získame predstavu o tom, ako by mohla Tesla Cybertruck vyzerať v rôznych farbách, a to vďaka používateľovi siete Imgur  – Lletsgetweird99

SÚVISIACE ČLÁNKY:
Tesla news: Elektrická motorka a 4-kolka, redukcia rozmerov a upráva časovej osi Cybertrucku
Tesla Model Y by sa mohla začať vyrábať podstatne skôr, ako sa čakalo
Prvé zvezenie v Tesle Cybertruck: Aké sú dojmy novinárov?

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

5 komentárov

  1. No pekne… Musk si sadne za volant jeho vlastného auta a je s toho titulná stránka… Wow… Kokos ja šoférujem každý deň a fotia ma iba policajti (neúspešne ale vytrvalo)…

    Teraz vážne… Čo nám chce článok povedať? Keby u nás na dedine niekto niečo takéto napísal tak za to dostane facku…

Pridajte komentár