Škoda vo svojej reklame na model Superb paroduje vyslanie Tesly Roadster na Mars | VIDEO

2

6. február patril medzi najzaužívanejšie dni tohto roka. Spoločnosť SpaceX vtedy totiž prostredníctvom svojej rakety Falcon Heavy vypustila do vesmíru elektromobil Tesla Roadster. Jeho cesta mala pritom smerovať k Marsu. No a celú túto misiu sa rozhodla automobilka Škoda „sparodovať“ v reklame na model Superb.

O tom, že na vlne popularity Tesly sa snažia zviesť aj iné spoločnosti, sme sa presvedčili už viackrát. Najnovšie sa k ním pridala automobilka Škoda. Robí to však pomerne vtipným spôsobom. Inšpiráciou jej bola cesta Tesly Roadster na Mars. Na „podobnú“ cestu totiž vyšle svoj model Superb.

Tesne pred jeho štartom na „Mars“ sa na centrálnom displeji Škody zobrazí nápis „Don´t panic Elon!“ (Nepodliehaj panike, Elon!). Tým naráža na nápis v reálnej Tesle Roadster, ktorá putuje vesmírom – „Don´t panic!“. Potom sa vydá na „Mars“, pričom celú túto cestu sprevádza podobná grafika ukazovateľov, ako v prípade letu rakety Falcon Heavy s Teslou Roadster na palube.

Po chvíľke cesty, doprevádzanej zábermi na spôsob Tesly letiacej vesmírom, prichádza Superb na Mars. Presnejšie do obce Mars, ktorá sa nachádza vo Francúzsku. Tu už jej pilota („Starmana“) víta nadšený dav miestnych obyvateľov…

SÚVISIACE ČLÁNKY:
Súboj ekotechnológií: Na Teslu Model S zaútočil solárny panel
Tesla Roadster už letí vesmírom. Zahájila tým úvodnú fázu misie na Mars | LIVE

Zdroj: Insideevs

tesla magazin zdielanie

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

2 komentáre

Pridajte komentár