Rezervujte si predvádzaciu jazdu na Tesle vyplnením jednoduchého formulára

0

Zhruba pred dvoma mesiacmi sme v spolupráci s portálom eAutoPortal.sk spustili novú službu – zabezpečenie skúšobnej jazdy na vybranom e-aute, vyplnením jednoduchého formulára. Dnes sme rozšírili databázu predvádzacích vozidiel o Teslu Model S a Model X.

V prípade, že máte vážny záujem o kúpu renomovaných elektromobilov značky Tesla a nechcete kupovať mačku vo vreci, je na mieste vyskúšať si vozidlo v rámci predvádzacej jazdy. Keďže spoločnosť Tesla nemá na Slovensku zastúpenie, najvhodnejším riešením je návšteva rakúskej pobočky Tesly, ktorá sídli v neďalekej Viedni. Jazdu budete môcť absolvovať s česky hovoriacim zamestnancom, čím odpadá možná jazyková bariéra.

Formulár pre registráciu na skúšobnú jazdu na elektromobiloch značky Tesla 

Na jej zabezpečenie vám postačí vyplniť náš jednoduchý formulár, pričom o zvyšok sa postaráme my. Navyše, ak sa vám konkrétny elektromobil Tesla zapáči natoľko, že sa rozhodnete pre jeho kúpu, nemusíte čakať na jeho výrobu a dovoz z USA (cca 3 mesiace). Tesla Store Viedeň má skladom množstvo modelov. Na nasledujúcich fotografiách nájdete 2 zaujímavé ponuky. K dispozícii sú však aj najdrahšie a najvýkonnejšie verzie.

Zdroj: eAutoPortal.sk

Share.

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

Pridajte komentár

O NÁS / KONTAKT / PODMIENKY POUŽÍVANIA    Copyright © 2016 - 2017 TeslaMagazín.sk     Sledujte nás aj cez sociálne siete  

 Staňte sa fanúšikom Tesla Motors, elektromobility a inovácií

Upozornite ma raz týždenne na najzaujímavejšie články

 

Odoslané!