Elon Musk spustil predaj príručného plameňometu. Za 24 hodín zarobil 2 milióny dolárov!

0

Elon Musk vie robiť marketing a zarábať peniaze! Najnovším dôkazom je skutočne šialený predajný artikel jeho spoločnosti The Boring Company. Tá sa venuje hĺbeniu podzemných dopravných tunelov, preto je ponuka príručného plameňometu s logom spoločnosti skutočne originálna. A keďže sa plameňomet spája s menom Elona Muska, bol vopred odsúdený na úspech.

Elon Musk sa prednedávnom rozhodol podporiť financovanie svojej spoločnosti The Boring Company predajom šiltovky s logom spoločnosti. Na podporu jej predaja prisľúbil, že ak sa predá 50 000 kusov, do ponuky pribudne plameňomet. A tí, čo už Elona poznajú, vedeli, že sa nejedná o žiadny vtip.

Airsoftová puška s propánovým horákom

Podľa popisu spoločnosti je plameňomet The Boring Company vhodný na spestrenie akejkoľvek zábavy, pretože sa jedná o najbezpečnejší plameňomet na svete. A to z dôvodu krátkeho dosahu jeho plameňa. Všetko nasvedčuje tomu, že sa jedná o upravenú repliku airsoftovej pušky CSI S.T.A.R. XR-5. Tá je dovybavená propánovým horákom. Plameňomet je možné predobjednať za 500 USD.

SÚVISIACE ČLÁNKY:
Elon Musk má na pozemku spoločnosti SpaceX zaparkovanú novú 1 200 tonovú hračku
Elon Musk predlžuje kontrakt s Teslou o 10 rokov. Môže sa stať najbohatším mužom sveta
Neuralink: Nová spoločnosť Elona Muska, ktorá zdokonalí mozog mikročipmi

1 deň = 2 000 000 USD

Ak máte záujem o túto netradičnú „hračku“, mali by ste sa zrejme poponáhľať. Len v 1. deň spustenia predpredaja zaregistrovala spoločnosť The Boring Company 4 000 objednávok v hodnote 2 000 000 USD. Ponuka je pritom limitovaná na 20 000 kusov.

Vhodný na Zombie apokalypsu

K plameňometu je možné prikúpiť aj hasiaci prístroj. Samotná spoločnosť v popise uvádza, že sa jedná o predražené zariadenie. Jeho cena je 30 USD. Elon Musk k plameňometu s úsmevom poznamenal, že sa jedná o vhodnú zbraň pre zombie apokalypsu.

Elon pripravuje aj Freezegun

Elon Musk nám už stihol prisľúbiť ďalší produkt The Boring Company. V prípade, že sa plameňomet vypredá, v ponuke ho nahradí tzv. Freezegun. Teda zbraň, ktorá má zmrazovacie účinky. Takže šup šup do eshopu spoločnosti. 🙂

Zdroj: teslarati.com

tesla magazin zdielanie

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

Pridajte komentár