FUNNY: Vodička chcela nahustiť pneumatiky vozidla prostredníctvom nabíjacej stanice

2

Elektromobilita prináša aj nedorozumenia. Najnovším dôkazom je videozáznam, ktorý zachytáva vodičku pri tom, ako sa snaží nahustiť pneumatiky svojho spaľovacieho Volkswagenu prostredníctvom nabíjacej stanice. Snáď nedostala pokutu za blokovanie nabíjacieho miesta 🙂

Ako uvádza Insideevs, máme pred sebou ešte dlhú cestu, čo sa týka zvyšovania povedomia o elektromobilite. Spomínaná vodička zrejme zle pochopila vodorovné značenie nabíjacieho miesta. To totiž vyobrazuje vozidlo, z ktorého vychádza kábel. A to z oblasti kolies, čo jej mohlo evokovať kompresor na hustenie pneumatík.

Ukázalo sa však, že CCS káblom a neskôr ani CHAdeMO káblom pneumatiky nenahustí. Nuž stalo sa a možno sa ešte aj nejedenkrát stane. Veď nie všetci majú prehľad o tom, čo sa deje nielen vo svete automobilizmu.

Toto video nám pritom pripomenulo ďalšiu bizarnú situáciu, v rámci ktorej sa snažila vodička natankovať „svoju“ Teslu Model S na čerpacej stanici.

Zdroj titulného obrázku: Alfa Power/Twitter

SÚVISIACE ČLÁNKY:
Ďalší dôkaz toho, že elektromobily Tesla vedia „plávať“
Tesla Model X a systém Autopilot sa stali „hviezdami“ porna
Extrémny elektromobil od Rivianu môže byť vybavený „kuchynskou linkou“

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

2 komentáre

Pridajte komentár