Hyperloop zakladá na Slovensku pobočku pre vývoj a výrobu

0

Spoločnosť Hyperloop Transportation Technologies, ktorá v marci podpísala s Vládou SR memorandum o možnej výstavbe dopravného systému v Bratislave, oznámila, že na Slovensku zakladá svoju pobočku.

Na bratislavskom podujatí GLOBSEC Tatra Summit to vyhlásil generálny riaditeľ spoločnosti, Dirk Ahlborn. Pobočka sa bude venovať vývoju a výrobe súčastí dopravného systému Hyperloop.

V rámci pobočky vzniknú desiatky vysokokvalifikovaných pracovných miest, ktoré hodlá spoločnosť Hyperloop Transportation Technologies (HTT) patrične zaplatiť.

Celý článok o slovenskej pobočke Hyperloop Transportation Technologies nájdete na našom portáli Hyperloop-info.sk.

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

Pridajte komentár