Tesla spustila predaj a hneď aj vypredala ďalší nezvyčajný merch – píšťalku v tvare Cybertrucku

5

Tesla spustila predaj ďalšieho netradičného „merchu“, ktorým je Cyberwhistle. Ako už samotný názov napovedá, ide o píšťalku v tvare chystaného elektrického pickupu Cybertruck. Elon Musk pritom zrejme ironicky vyzýva, aby sme si túto píšťalku kúpili radšej ako „hlúpu“ handričku od Applu.

Tesle sa expresne rýchlo darí vypredať každý svoj doteraz ponúkaný limitovaný merch, a tak má dôvod, aby svoje nápady v tomto smere realizovala aj naďalej. No a špecifický a do značnej miery kontroverzný hranatý tvar chystaného elektromobilu Tesla Cybertruck sa stal inšpiráciou pre ďalší produkt.

Tentokrát sa to týka píšťalky, ktorú Tesla popisuje v rámci svojho e-shopu nasledovne: „Limitovaná edícia Cyberwhistle inšpirovaná Cybertruckom je prémiový zberateľský predmet vyrobený z nehrdzavejúcej ocele lekárskej úrovne s lešteným povrchom. Píšťalka zahŕňa možnosť pripevnenia pre väčšiu všestrannosť.“

Predražená píšťalka namiesto predraženej handričky

Na Cyberwhistle upozornil aj Elon Musk prostredníctvom siete Twitter, keď napísal: „Zapískajte na Teslu.“ A dodal: „Neutrácajte peniaze za tú hlúpu Apple Handričku, kúpte si radšej našu píšťalku!“. Ako poznáme Muska, tak to zrejme myslel ironicky, keďže píšťalka Cyberwhistle za 50 $ (bez DPH) je rovnako ako handrička od Apple za 19 $ (bez DPH) vo svojej podstate predraženým nezmyslom. Aj keď Cyberwhistle môže mať teoreticky istú zberateľskú hodnotu.

Každopádne píšťalka Cyberwhistle sa krátko po spustení predaja vypredala. Mnohí zákazníci a fanúšikovia Tesly si ju tak možno nájdu pod vianočným stromčekom.

Čo sa týka merchu súvisiaceho s elektromobilom Tesla Cybertruck, v e-shope spoločnosti nájdeme aj rôzne oblečenie s motívmi tohto pickupu. Nie je pritom tomu tak dávno, čo Tesla na svojom festivale Gigafest v Nemecku ukázala fľašu Gigabier, zrejme takisto inšpirovanú tvarmi Cybertrucku, ktorá by mohla byť ďalším merchom Tesly.

No a Tesla si tiež registrovala ochrannú známku na názov Cyberquad, ktorá sa vzťahuje na kategórie odevov a obuvi a nie na avizovanú elektrickú štvorkolku.

SÚVISIACE ČLÁNKY:
Tesla spustila predaj tequily vlastnej značky. Zakrátko bola vypredaná
Spustenie predaja symbolických šortiek Tesla spôsobilo pád e-shopu
Tesla spustila predaj surfov. Využívajú technológie z jej elektromobilov

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

5 komentárov

  1. Asi trénujú výrobu karosérií na Cybertruck a majú pritom veľký odpad! …. 🙂 Crazy Daisy píšťalka! Lepšiu mal však doktor z „Básnikov …. “ 😉

  2. Jasne kupte si. Inak by ma zaujimalo naco tato grcanica existuje. Na slovensku je majitelov tesiel asi tak 0,001% z majitelov vozidiel. Mozno menej. A vy tu len pisete hovadinu nad hovadinu. Ste ako caputova co je prezidentka vsetkych ,popripade dennik N co citaju vsetci a pritom maju 60k odberatelov..,.najhorsie je na tom vsetkom to, ze tie vase hovadiny neviem vypnut….popripade nechapem preco sa mi to furt zobrazuje.

  3. Jasne kupte si. Inak by ma zaujimalo naco tato grcanica existuje. Na slovensku je majitelov tesiel asi tak 0,001% z majitelov vozidiel. Mozno menej. A vy tu len pisete hovadinu nad hovadinu. Ste ako caputova co je prezidentka vsetkych ,popripade dennik N co citaju vsetci a pritom maju 60k odberatelov..,.najhorsie je na tom vsetkom to, ze tie vase hovadiny neviem vypnut….popripade nechapem preco sa mi to furt zobrazuje.

Pridajte komentár