V Číne kúpite elektrické Bugatti Chiron, Lamborghini Gallardo či Audi R8 za 5 000 €

0

Súboj o prvé sériovo vyrábané plne elektrické hyper-auto má neočakávaného víťaza, resp. hneď niekoľko víťazov. Všetci pochádzajú od čínskeho výrobcu Shandong Fengde. Športiakom Tesla Roadster 2, Rimac C_Two, Aspark Owl či „nenarodenému“ Ferrari, tak ostali oči pre plač.

Ak sa vám zdajú „superšporty“ ako Bugatti Chiron, Lamborghini Gallardo či Audi R8 príliš drahé a neekologické, máme pre vás riešenie. Spoločnosť Shandong Fengde totiž ponúka plne elektrické repliky týchto vozidiel za ceny od 5 300 do 6 000 dolárov. Na ich riadenie navyše nepotrebujete vodičské oprávnenie. 

Život je však o kompromisoch, a tak budete musieť oželieť napríklad brutálny výkon originálov. Pod kapotou sa totiž ukrýva 4 kW elektromotor, pričom všetky 3 modely dosahujú maximálnu rýchlosť 60 km/h. Avšak vďaka tomu spadajú do kategórie nízkorýchlostných elektrických vozidiel LSEV, ktoré je možné šoférovať bez vodičáku. „Junior“ elektromobily sa však môžu pochváliť veľmi slušným dojazdom 150 km.

Pri kúpe 10 ks Bugatti Chiron dostanete zľavu

Do pozornosti vám chceme dať neuveriteľne výhodnú zľavu. Pri kúpe 10 a viac kusov modelu Bugatti Chiron vás vyjde jedno vozidlo o 1 000 dolárov lacnejšie, t.j. 5 000 dolárov. Takže sa treba dohodnúť s kamarátmi.

 

Lamborghini Gallardo „My sme les“

Lamborghini Gallardo vďaka interiéru prešpikovanému falošným dreveným obložením poteší každého milovníka dreva, ktorý je zároveň ochrancom lesov. A to za cenu 5 300 amerických dolárov.  

SÚVISIACE ČLÁNKY:
Kradnutú Teslu “odparkovali” v rieke. Má to na svedomí cibuľa nájdená v interiéri?
Škoda vo svojej reklame na model Superb paroduje vyslanie Tesly Roadster na Mars
Fanúšikovia sa vyzbierali na gauč pre Elona Muska, aby mohol spávať v továrni pohodlne

Audi R8 v olympijskej edícii

Čím viac pruhov, tým viac Adidas, čím viac kruhov, tým viac Audi, povedal si čínsky výrobca Shandong Fengde. Zabil tak 2 muchy 1 ranou. Ochranná známka ostala neporušená a zároveň vozidlo získalo ducha olympijských hier. Cena Audi R8 začína na sume 5 500 dolárov.

Zdroj: CarsCoops, titulná fotografia: carnewschina.com

tesla magazin zdielanie

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

Pridajte komentár