Prvé elektrické Audi e-tron v plnej kráse bez maskovania. Zatiaľ neoficiálne

0

Oficiálne predstavenie prvého elektromobilu Audi, keď nerátame e-verziu modelu R8, s nazvom „e-tron, je už za rohom. Napriek tomu nie je úplne jasné kedy a kde presne sa tak udeje. Prvé dodávky by sa mali pritom realizovať už koncom roka. Audi e-tron je pritom možné rezervovať aj na Slovensku

Elektrické SUV od Audi malo byť pôvodne predstavené na summite v belgickom Bruseli 30. augusta, kde sa bude vyrábať. Táto udalosť sa však z dôvodu zatknutia šéfa značky Ruperta Stadlera, kvôli škandálu „Dieselgate“, zrušila.

Náhradným termínom by mal byť 17. september, miestom predstavenia San Francisco. Objavujú sa však aj správy o debute na autosalóne vo Frankfurte (20. – 27.9.) či Paríži (4. – 14.10.). Každopádne, predpremiéry sme sa dočkali začiatkom júla v Kodani, kde bol oficiálne odhalený interiér Audi e-tron.

Exteriér bol ale zahalený dnes už dobre známym polepom. Ten toho ale moc nezakrýva, a tak s dnešnou počítačovom technikou nie je ťažké urobiť hodnoverný render finálnej podoby na základe maskovaného automobilu. A práve o ten sa postarala Automedia.

Audi e-tron – zaujímavosti

SÚVISIACE ČLÁNKY:
Audi zverejnilo prvú upútavka na svoje elektrické superauto
Mercedes-Benz ukázal viac zo svojho pripravovaného elektrického SUV “EQC”
E-autám od VW, Audi a Porsche hrozí zvolávacia akcia kvôli jedovatému kadmiu

Zdroj: Insideevs, titulná fotografia: Automedia

tesla magazin zdielanie

Podporte článok zdieľaním cez:

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

Pridajte komentár