Hlasujte v ankete e-Auto Roka 2017 a vyhrajte zaujímavé ceny!

0

Staňte sa účastníkmi prvej slovenskej ankety o najlepšie elektrifikované automobily e-Auto Roka 2017 a oceňte tak prácu automobiliek, ktoré chcú chrániť životné prostredie a naše zdravie. Odmenou Vám môžu byť hodnotné výhry.

eAutoPortal.sk v spolupráci s portálmi TeslaMagazin.sk a MojAndroid.sk, ako aj spoločnosťami Eco Auto a Sygic, organizuje prvý ročník motoristickej ankety o najlepšie elektromobily a hybridy v štyroch kategóriách:

  • Elektromobil roka 2017 – hlavná kategória
  • Elektromobil roka 2017 – pomer cena/“výkon“
  • Hybrid roka 2017 – hlavná kategória
  • Hybrid roka 2017 – pomer cena/“výkon“

eautoroka ceny

Súčasťou ankety je prieskum zameraný na to, ako vnímajú Slováci elektromobilitu a aké sú ich preferencie v rámci elektrických a hybridných automobilov.

Čo môžete vyhrať?

Hlavná cena: zážitková jazda na najrýchlejšie akcelerujúcom automobile sveta, Tesle Model S P100D. Zrýchlením z 0 na 100 km/h za 2,4 sekundy tak tromfne aj hyperšporty ako Bugatti Veyron či LaFerrari.

Ďalšie ceny:

  • 3 x zážitková jazda na elektrickom motocykli Motoscoot M5
  • 5 x navigácia Sygic GPS Navigation

eautoroka ceny

Ako hlasovať?

Hlasovanie v ankete e-Auto Roka 2017 môžete uskutočniť do 31. októbra 2017 na stránke eAutoRoka.sk, kde nájdete aj všetky potrebné informácie o jej podmienkach.

Partneri:

Share.

O autorovi

Vyštudovaný Mediamatik na Žilinskej univerzite a šéfredaktor vášho jedinečného Tesla magazínu. Zaujímam sa o informácie z oblasti elektromobility, IKT, vedy, histórie a technologických inovácií. Okrem sýtenia svojích informačných a znalostných potrieb, športujem, spievam v rockovej kapele a rád chodím do prírody:-) Pripravujem pre Vás aj portál o dopravnom systéme HYPERLOOP. Kontaktovať ma môžete prostredníctvom redakčného emailu redakcia(zav.)teslamagazin.sk | Google+ |

Pridajte komentár

O NÁS / KONTAKT / PODMIENKY POUŽÍVANIA    Copyright © 2016 - 2017 TeslaMagazín.sk     Sledujte nás aj cez sociálne siete  

 Staňte sa fanúšikom Tesla Motors, elektromobility a inovácií

Upozornite ma raz týždenne na najzaujímavejšie články

 

Odoslané!